2. Çalıştay – Öğretmenler için Mesleki Tükenmişliği Engelleme Yöntemleri Projesi

  • gallery
  • gallery

Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü Projeler Ekibi tarafından hazırlanan Öğretmenler İçin Mesleki Tükenmişliği Engelleme Yöntemleri Projesi Modüllerin Tanıtımı & En İyi Şekilde Aktarılması adlı 2. Çalıştay 03 Mayıs 2019 tarihinde Mevlana Öğretmenevi Konferans Salonunda gerçekleşti.

Toplantının açılış konuşmasını yapan proje koordinatörü İbrahim AYDIN, proje süresince yapılan faaliyetler hakkında kısa bir bilgilendirme yaptı. Çeşitli işbaşı gözlem ve hizmet içi eğitim faaliyetlerine katılan öğretmen ve idarecileri temsilen 6 öğretmen oluşturdukları modüllerin tanıtımını yaptılar.

Ayrıca KTO Karatay Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölüm Başkanı Dr. Öğretim Üyesi Hatice Yalçın hocamızın desteğiyle modül içerikleri doğrultusunda oluşturulacak olan kısa filmler hakkında Ebrar KABAR bilgilendirme yaptı. KTO  Karatay Üniversitesi ile işbirliği halinde bu projede yer almaktan dolayı mutluluk duyduklarını belirtti.

Programa Konya İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Servet Altuntaş ve KTO Karatay Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölüm Başkanı Dr. Öğretim Üyesi Hatice Yalçın’ın yanı sıra ilimizin muhtelif okullarında görev yapan ve proje kapsamında çeşitli Avrupa ülkelerine giden 64 öğretmen katıldı.

 

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir